O hayır! JavaScript nerede? Web tarayıcınızın JavaScript'i etkin değil veya JavaScript'i desteklemiyor. Bu Web sitesini düzgün bir şekilde görüntülemek veya JavaScript'i destekleyen bir Web tarayıcısına yükseltmek için lütfen Web tarayıcınızdaki JavaScript'i etkinleştirin.

Php Fusion++plus ThemeS.....(aya kalkışa hazırlanın)

Son Güncellenen 26 gün önce
yusufyazan24
iyi günler arkadaşlar ...Php fusion olarak ben hala V9 ısınamadım ve bana V7 daha iyi geliyor.o yüzden v7 bootsrap olarak olarak devam ediyorum.php fusion çöktü artık modil cıkmaz,diyenler için ayağa kaldırma vaktinin geldiğine inanıyorum ve bunun için yeniden dzayz ettiğimiz admin panel ,modüller ve haber siteleri için kullanabileceğin gerçekten 100++ modül var şimdi elimde hepside sıfır kilometre...Smile yaklaşık 2 ay boyunca bu sistem üzerine çalısmalarımıza başladık ve sonucları gayet cok iyi geldi.. SGT abimin yardımları sayesinde cok güzel işler yapacagımıza eminim...

i.imgyukle.com/2019/10/16/EOx2Xs.png
i.imgyukle.com/2019/10/16/EOx3ac.png
i.imgyukle.com/2019/10/16/EOxePt.png
KREKLAM
Yusuf kardeşim, azmin için teşekkür ediyorum. Gerek forumdan gerekse özelden kim olursa olsun php-fusion konusunda desteğimi hiç esirgemedim ve esirgemem.

V7 ile bootstrap serüveninde yanımda olduğun için ayrıca da teşekkür ederim. Bu süre zarfında bende boş durmuyorum elbet. İl özel idaresi için geliştirdiğim ve çekirden yapı üzerinde geliştirdiğim yazılımın bitmesine az kaldı. İşi teslim ettikten sonra bambaşka bir yapıyla devam edeceğiz inşallah.

PHP7 ile birlikte mysql kullanımı kısıtlandı, bir çok modül ve script devredışı kaldı. MYSQLi ve PDO üzerinden yürümek zorunda kalıyoruz. (Açıkçası fusion mysql fonksiyonlarıyla yapabildiklerimi halen PDO ile yapamıyorum o başka konu ).
yusufyazan24
Kurtuluş abi her zaman yanımda olduğun için teşekkür ederim.bu yapmış oldugum siteyi fusion haber sistemi kullanmak isteyen kim var ise ücretsiz vereceğim.yeni başlayan kişilere de yardımcı olacagım kullanması için burdan duyuruyorum.. Smile

Kim istiyorsa bu sistemi ücretsiz veriyorum kurulumda benden sadece kimse bu sistemi unutmasın herkes kullanmaya başlasın
Bu yapabilmek forumdaki tüm tartışma konularını görüntüle.
Bu yapamamak forumda yeni bir tartışma konusu başlatın.
Bu yapamamak tartışmas konusuna cevap verin.
Bu yapamamak forumda bir anket başlat.
Bu yapamamak forua ek dosya yükleyin.
Bu yapabilmek forumdaki ek dosyaları indir.
Tartışmaya Katılan Kullanıcılar: yusufyazan24, KREKLAM