O hayır! JavaScript nerede? Web tarayıcınızın JavaScript'i etkin değil veya JavaScript'i desteklemiyor. Bu Web sitesini düzgün bir şekilde görüntülemek veya JavaScript'i destekleyen bir Web tarayıcısına yükseltmek için lütfen Web tarayıcınızdaki JavaScript'i etkinleştirin.

yönetici panelinde admin parolası hatalı

Son Güncellenen 4 yıl önce
serdi1989
arkadaşlar bütün sorunları sayenizde çözdük fakat sitede düzenleme yaptığıımızda ilk düzenlemede admin parolası hatalıdır diyip düzenlemeyi kabul etmiyor tuhafki profil düzenlemede şifreyi değiştir dediğimde başarılı bir şekilde güncelliyor ancak sonuç olarak tekrar şifreyi doğru girdiğimden emin olduğum halde hatalı diyor bunu nasıl çözebilirim
KREKLAM

Alıntı

serdi1989 tarafından yazılan metin:

arkadaşlar bütün sorunları sayenizde çözdük fakat sitede düzenleme yaptığıımızda ilk düzenlemede admin parolası hatalıdır diyip düzenlemeyi kabul etmiyor tuhafki profil düzenlemede şifreyi değiştir dediğimde başarılı bir şekilde güncelliyor ancak sonuç olarak tekrar şifreyi doğru girdiğimden emin olduğum halde hatalı diyor bunu nasıl çözebilirim

Admin parolası size sadece özel sayfalarda, veritabanı yedekleme ve profil düzenleme kısmında soruluyor. Onun hariciden bir yerde kullanmanız gerekeceğini düşünmüyorum.

Özel sayfalarda yönetici parolası sorulduğunda yönetici parolasını doğru girdiyseniz sorun yaşanacağını zannetmiyorum.

Profil düzenlede ise değişiklik yapıldığında sadece giriş parolası sorulur. Admin parolası değiştireceğiniz zaman eski admin parolası sorulacaktır. Hataya anlam veremedim. Görmeden yorum yapmakta dahi zorlanıyorum...

Bol fusionlu günler dilerim....
ÇIRAK USTAYI SOLLAMAZSA SANAT ÖLÜR
HATALI SOLLARSA ÇIRAK ÖLÜR
http://www.kreklam.com
http://www.elli7.net
serdi1989
i.hizliresim.com/PBBond.jpg

doğru yazmama rağmen hatalıdır dio admin parolası için

şifre değiştirirken bir sorun vermiyo

i.hizliresim.com/Aggq1z.jpg
Bu yapabilmek forumdaki tüm tartışma konularını görüntüle.
Bu yapamamak forumda yeni bir tartışma konusu başlatın.
Bu yapamamak tartışmas konusuna cevap verin.
Bu yapamamak forumda bir anket başlat.
Bu yapamamak forua ek dosya yükleyin.
Bu yapabilmek forumdaki ek dosyaları indir.
Tartışmaya Katılan Kullanıcılar: KREKLAM, serdi1989