O hayır! JavaScript nerede? Web tarayıcınızın JavaScript'i etkin değil veya JavaScript'i desteklemiyor. Bu Web sitesini düzgün bir şekilde görüntülemek veya JavaScript'i destekleyen bir Web tarayıcısına yükseltmek için lütfen Web tarayıcınızdaki JavaScript'i etkinleştirin.

Haber ve Portal Teması v1

Son Güncellenen 4 ay önce
yusufyazan24
İyi Forumlar Arkadaşlar.Kurtuluş Abimle (SGT) beraber yapmış olduğumuz proje kapsamında yılın ilk temasının görselini sizlere sunuyorum.resimlerde görüldüğü gibi hem portal olarak hemde haber sitesi olarak kullanabileceksiniz.Yaklasık 1.5 aydır bu proje üzerinde çalısmalarımız sürüdürüyoruz.amacımız Php-fusion olarak bir şeyler yapmak ve fusionu biraz daha geliştirmek.herkese teşekür ediyorum.
Temayla ilglili bilgiler söyle;

---Biten Projeler-------
.Numaralı Manşet Haber Sistemi
.Sag-ve Sol Tarafa Reklam Modülü
.Haberler için Renkli Kategoriler
.Yeni Nesil Köşe Yazarları Sistemi
.Yeni Nesil Şehir Rehberi
.Canlı olarak Yayınlayabileceğin WEBTV(header Kısmında)
.Türkçe Video (WEBTV) galeri Modülü
---Devam Eden Projeler-------
.Js.Destekli Resim Galerisi Modülü
.Js.Destekli Firma Rehberi Modülü
.Sağ Bloğa Eklenene Renkli Numaralı Manşet Haber Sistemi(300x250px)olabilir.
.Js Destekli Yeni Nesil Kategori Haber Modülü
.Değişen Haber Modülü(renk Seceneği Destekli)
.Yeni Nesil Yönetici Paneli
.2016 Uyumlu Nöbetçi Eczane Modülü

Arkadaşlar Gerçekten bu temayı sizler ile paylaşmak isterdim.Daha cssleri dahil bir çok eksikleri oldugu gibi.projelerde devam ediyor.Ama Php-fusion Sistemie yakısan v7.destekli çok güzel bir tema yapmaya calışıyoruz.SGT Abimle Beraber Modül Destegi alıyorum,Allah Ondan Razı olsun ki Bizlere her konuda Yardımcı oluyor ve birlikte vakit buldukca calısıyoruz.Herkere İyi Günler Allaha Emanet olun.

Demo:www.ciminli.net

i.hizliresim.com/vnRyyO.png
i.hizliresim.com/1Mr771.png
i.hizliresim.com/rZRyNB.png
i.hizliresim.com/7MPQ1m.png
i.hizliresim.com/PPBGav.png
i.hizliresim.com/gZybYL.png
AvaLoN
Çok başarılı bir tema düzenlesi olmuş. Ben beğendin. Modüllerinde temaya has yapıldığını düşünüyorum.
WaLToR
Emeğinize sağlık , baya güzele benziyor .
KorKuFaN
sitenizde dil hatası mevcut
yusufyazan24

Alıntı

KorKuFaN tarafından yazılan metin:

sitenizde dil hatası mevcut

Teşekür ederim abicim.Diger Yazılarımda söylemiştim calısmalar devam ediyor diye halledecegim hepsini:D
yusufyazan24
Arkadaşlar Yazılarımda paylaştığım gibi Calışıyoruz Bazı sıkıntıları gideriziyoruz

Yapmış oldugum Haber ve Şehir Portalı V1 Adı ile görüntü yollyorum

i.hizliresim.com/Rog126.png
absezgin
yahu dünya çapında üzerinde çalışılan bötle bir sisteme bunu gibi kayda değer adam akıllı bir temayı neden bir allahın kulu kıyıpta alın kullanın diyemiyor bende bunu anlamış değilim . bi kerede bir babayiğit çıksın alın tepe tepe kullanın diyebilsin be :D valla baktıklarımın alayı lay lay lom .kayda deger olanlarda sadece ağız sulandırmaktan öte değil malesef
www.pastavole.com sektörün buluşma noktası
KREKLAM

Alıntı

absezgin tarafından yazılan metin:

yahu dünya çapında üzerinde çalışılan bötle bir sisteme bunu gibi kayda değer adam akıllı bir temayı neden bir allahın kulu kıyıpta alın kullanın diyemiyor bende bunu anlamış değilim . bi kerede bir babayiğit çıksın alın tepe tepe kullanın diyebilsin be :D valla baktıklarımın alayı lay lay lom .kayda deger olanlarda sadece ağız sulandırmaktan öte değil malesef

Belki herkes senin gibi düşünüyordur? Kimbilir?
ÇIRAK USTAYI SOLLAMAZSA SANAT ÖLÜR
HATALI SOLLARSA ÇIRAK ÖLÜR
http://www.kreklam.com
http://www.elli7.net
yusufyazan24
Öncelikle Yapmış olduğun yoruma teşekkür ederim.
Şimdi soyle anlatayım ben bu temayı paylaşmakl için yapıyorum zaten bu zaman kadar modül blok yapanların bazıları hep kendilerine müslüman oldular.biz bu yola SGT abimizle çıktık.birlikte yapıyoruz.zaten sadece mobil işi kaldı kendisi bizzat takip ediyor.hala yardımcı oluyor.en kısa zamanda paylasıp fusiontr sitemizi neşelendireceğiz.
absezgin
nihayet sonunda eli öpülecek adam bulundu valla çok makbule geçecek . şimdiden emekleriniz için çok ama çok teşekkur ederim
www.pastavole.com sektörün buluşma noktası
yusufyazan24
MOBİL TEMA GÖRÜNTÜLERİ

i.hizliresim.com/or5OV2.png

sistemi @media takıntıları bitmek üzere güzel şeyler oluyor:)
K
ellerinize , emeğinize sağlık harika bir paylaşım. peki bu tema v9 sürümüne uyumlu olabilir mi acaba? ayrıca eklenilen firma kategorilerini subdomain olarak gösterebilir miyiz? örn: marangozlar.site.com, elektrikciler.site.com gibi?
Bu yapabilmek forumdaki tüm tartışma konularını görüntüle.
Bu yapamamak forumda yeni bir tartışma konusu başlatın.
Bu yapamamak tartışmas konusuna cevap verin.
Bu yapamamak forumda bir anket başlat.
Bu yapamamak forua ek dosya yükleyin.
Bu yapabilmek forumdaki ek dosyaları indir.
Tartışmaya Katılan Kullanıcılar: AvaLoN, KorKuFaN, yusufyazan24, absezgin, WaLToR, kalhan, KREKLAM