O hayır! JavaScript nerede? Web tarayıcınızın JavaScript'i etkin değil veya JavaScript'i desteklemiyor. Bu Web sitesini düzgün bir şekilde görüntülemek veya JavaScript'i destekleyen bir Web tarayıcısına yükseltmek için lütfen Web tarayıcınızdaki JavaScript'i etkinleştirin.

Sesli uyarı yapan bot!

Son Güncellenen 2 yıl önce
KREKLAM
Merhaba arkadaşlar, biliyor musunuz bilmiyorum ama "S**** Telefon Numaraları" diye bir olay var. Özetle şöyle bir nevi voip servisi fakat text SMS veya Voice SMS dinlemesi yaparak mesaj alabilen bir servis.

Bu servisler ne işe yarıyor?
* Her türlü SMS doğrulama işlemi..

Nerede kullanabiliriz?
* SMS doğrulaması gerektiren her yerde
* Fake facebook hesabı açamak için ( doğrulama için sınırsız telefon numarası ), diğer sosyal ağlar
* Fake Whatsapp hesabı
* Fake premium site üyelikleri
vs. şeklinde çoğaltabiliriz.

Sistem nasıl çalışıyor.
* Hemen hemen her gün yeni bir s**** telefon numarası paylaşıma giriyor. Ve milyonlarca insan aç kurt gibi bu numaraların yayınlanmasını bekliyor. Yeni bir numara geldiğinde hemen hemen 1 saat içinde binlerce kişi tarafından kullanılmaya başlanıyor ve siz sisteme eriştiğinizde malesef geç kalmış oluyorsunuz...

Bunun için bir bot yazdım... Sistenin kaynak kodu çekiliyor.. Listedeki ilk numara veya servis edilen ülkenin adını alıyorum...
header refresh veya cron job ile dakikada bir sistemi kontrol ettiriyorum
eğer gelen değer örneğin isviçre den farklıysa audio kodunu ekrana bastırarak alarm çaldırıyorum.

Böylece yeni gelen bir numarayı hemen elde ediyorum. Tabiki facebook, twitter, whatsapp veya doğrulama yapmam gerekn sayfalar diğer sekmelerde hazır bekliyor. Bilgisayarım alarm çalmaya başladığında direk uygulama yapıp herkesten önce servisi kapatıyorum...

SEO ve hit işleri ile uğraşanlar varsa, henüz yeni bilinen bu konuda ( derin mevzulara girdiği için) destek verebilirim...

Kaynak Kodlar ( Botun kaynak sitesini paylaşmıyorum. Ama bot kodları aşağıdaki gibi olacaktır)

preg_match('@<table class="responstable">(.*?)</table>@si',$kaynak,$sonuc);
preg_match_all('@<tr>(.*?)</tr>@si',$sonuc[1],$trler);

preg_match_all('@<td>(.*?)</td>@si',$trler[0][1],$tdler);

$isveckontrol=trim(strip_tags($tdler[0][0]));

if($isveckontrol != "Sweden"){
         $yisim=strip_tags($tdler[0][0]);
         $yno=strip_tags($tdler[0][1]);
         echo "<p style='color:red'>YENİ NUMARA GELDİ .::  ";
         echo $yisim." >>> ".$yno;
         echo "  ::.</p>";
         echo "Desteklenen dinleme tipi : ".strip_tags($tdler[0][2])."<br>";
         echo "SMS veya Sesli SMS dinlemek için : ".strip_tags($tdler[0][3])."<br>";
         echo "
         <audio controls autoplay>
            <source src='alert.mp3' type='audio/mpeg'>
         </audio>
         ";
      }else{
         echo "Yeni numara gelmedi";
      }

ÇIRAK USTAYI SOLLAMAZSA SANAT ÖLÜR
HATALI SOLLARSA ÇIRAK ÖLÜR
http://www.kreklam.com
http://www.elli7.net
Bu yapabilmek forumdaki tüm tartışma konularını görüntüle.
Bu yapamamak forumda yeni bir tartışma konusu başlatın.
Bu yapamamak tartışmas konusuna cevap verin.
Bu yapamamak forumda bir anket başlat.
Bu yapamamak forua ek dosya yükleyin.
Bu yapabilmek forumdaki ek dosyaları indir.
Tartışmaya Katılan Kullanıcılar: KREKLAM