O hayır! JavaScript nerede? Web tarayıcınızın JavaScript'i etkin değil veya JavaScript'i desteklemiyor. Bu Web sitesini düzgün bir şekilde görüntülemek veya JavaScript'i destekleyen bir Web tarayıcısına yükseltmek için lütfen Web tarayıcınızdaki JavaScript'i etkinleştirin.

Google Adsense

Son Güncellenen 16 gün önce
D
Merhaba

yeni Siteniz v9 hayırlı olsun.

Benim sorunum Google Adsense blok panel oluşturamadım ... Lütfen Yardımcı olabilirmisniz ?

opentable("Adsense");
?>
<center>
<script async src="//pagead2.googlesyndication.com/pagead/js/adsbygoogle.js"></script>
<script>
 (adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({
 google_ad_client: "ca-pub-4784687644828878",
 enable_page_level_ads: true
 });
</script>
</center>
<?
closetable();

Site linki www.sonailflorquin.de
AvaLoN
Verdiğinizi kodu kontrol ettim arkadaşım herhangi bir sorun yok ekleme şekliniz de doğru ama nereye eklemeye çalışıyorsunuz onu çözemedim sitenizde kontrol ettiğimde footer da ekli görünüyor.
Ayrıca site reklamlarını ne zaman oluşturdunuz acaba ? Eğer yeni ise 24-48 saat içerisinde aktif olabiliyor. Bilginize.
D
Merhaba Avalon Arkadaş.

Ben bu kodu panel oluşturdum fakat orta üst bölgede boş şekilde bekliyor fakat copyright altında denedim kodun kendisi görünüyor. İnşallah bu şekilde kabul ederler.

Saygı ve Sevgi
S
Merhaba.. Arkadaşın verdiği örnek kodlamanın aynısını panel ile ekleyerek sitede görüntülemek istiyorum fakat sayfamın anlamsız bir yerinde opentable("Adsense"); yazıyor :o Kodlama bilgim olmadığından yönetimin basit olacağını düşünerek bu sistemi seçtim aslında çookk uzun yıllar önce yine sizlerin özellikle AVALON üstadın sayesinde epey bilgi birikimim olmuştu fakat aklımda kalanlar çok yüzeysel şeyler. Yapmak istediğim şey duyuru paneli ile haber panelinin arasına 1 adet, sağ ve sol kısımlara da yine panel ile 1' er aded adsense reklamı eklemek. Şu an bahsettiğim bölgelerde etkinleştirilmiş paneller var aslında fakat görüntüde bir şey yok :| panellere eklediğim kod da sadece google dan aldığın kod olarak ekledim sebebi daha önce belirttiğim gibi opentable yazısını görmemek. Kod;

<center>
<script async src="//pagead2.googlesyndication.com/pagead/js/adsbygoogle.js"></script>
<ins class="adsbygoogle"
 style="display:block"
 data-ad-client="ca-pub-5562650431720273"
 data-ad-slot="4148873357"
 data-ad-format="auto"
 data-full-width-responsive="true"></ins>
<script>
 (adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});
</script>
</center>

Sistem V9. Yaptığım yanlışı düzeltmede yardımcı olabilir misiniz :)
AvaLoN
SenNaToR kardeşim v9 da konuya eklediğiniz kodları aynen eklemeniz yeterli olur. sitemizdeki panelde aynı şekilde çalışmakta. Adsense kodlarının aktif olup olmadığını kontrol etmenizi tavsiye ederim.
Bu yapabilmek forumdaki tüm tartışma konularını görüntüle.
Bu yapamamak forumda yeni bir tartışma konusu başlatın.
Bu yapamamak tartışmas konusuna cevap verin.
Bu yapamamak forumda bir anket başlat.
Bu yapamamak forua ek dosya yükleyin.
Bu yapabilmek forumdaki ek dosyaları indir.
Tartışmaya Katılan Kullanıcılar: AvaLoN, SenNaToR, dehset