O hayır! JavaScript nerede? Web tarayıcınızın JavaScript'i etkin değil veya JavaScript'i desteklemiyor. Bu Web sitesini düzgün bir şekilde görüntülemek veya JavaScript'i destekleyen bir Web tarayıcısına yükseltmek için lütfen Web tarayıcınızdaki JavaScript'i etkinleştirin.

Selamın Aleyküm Eskilerden Geldim

Son Güncellenen 1 ay önce
menejerim
Merhaba Arkadaşlar ben bu siteyi 1999 yani 20 yıl önce kullanıyordum o zamanlar site admini BARZO isimli kardeşimdi peki benim yaşım kaç diye merak edenler için yaşım 54
Şimdi yıllar sonra Yiğenim bir site istedi bende yaparım dedim
Fakat görüyorum ki ilerleme hızlı olmuş ben bildiklerimi unuttum fakat azimliyim sizlerin yardımı ve ALLAH ın izni ile bunu başaracağım
takıldığım yerler mutlaka olacak o zaman vaktiizi çalacağım aradığım sorulara cevap bulamazsam tabiki
Şimdilik Sizleri En derin Hislerimle Selamlıyorum
Görüşmek üzere.Wink
AvaLoN
Güzel mesajınız için teşekkür ederim. Ama şunu açıklamak isterim. Bu sitenin yapımcısı Benim (AvaLoN). sitemiz 2008 yılında FusionTR adıyla açıldı. daha öncesi ücretsiz domainlerle kullanılıyordu. BARZO yu bende hatırlıyorum. O php-fusiontr.com sitesinin sahibiydi.

Sizin kullandığınız zamanda fusion v6 kullanılıyordu veya daha eski açıkcası ben hatırlamıyorum Grin
Soru ve sorunlarınıza elimizden geldiği kadar destek olmak için buradayız.
KREKLAM
Vay be bende fusion 6 zamanında tanışmıştım, askerdeydim, samsumlu bir arkadaş bahsetmişti. hatta murat vardı bizim fusion.gen.tr sahibi, o zamanlarda başlamıştım. Basit php bilgisi ve sıfır mysql bilgisiyle...
R

KREKLAM yazdı:

@KREKLAM - Vay be bende fusion 6 zamanında tanışmıştım, askerdeydim, samsumlu bir arkadaş bahsetmişti. hatta murat vardı bizim fusion.gen.tr sahibi, o zamanlarda başlamıştım. Basit php bilgisi ve sıfır mysql bilgisiyle...

peki şimdi bilginiz daha gelişmiş olmalı aradan baya zaman geçmiş Smile
Bu yapabilmek forumdaki tüm tartışma konularını görüntüle.
Bu yapamamak forumda yeni bir tartışma konusu başlatın.
Bu yapamamak tartışmas konusuna cevap verin.
Bu yapamamak forumda bir anket başlat.
Bu yapamamak forua ek dosya yükleyin.
Bu yapabilmek forumdaki ek dosyaları indir.
Tartışmaya Katılan Kullanıcılar: AvaLoN, ramooo19, KREKLAM, menejerim