O hayır! JavaScript nerede? Web tarayıcınızın JavaScript'i etkin değil veya JavaScript'i desteklemiyor. Bu Web sitesini düzgün bir şekilde görüntülemek veya JavaScript'i destekleyen bir Web tarayıcısına yükseltmek için lütfen Web tarayıcınızdaki JavaScript'i etkinleştirin.

Yüreği Büyük Yardımsever Aranıyor

Son Güncellenen 1 ay önce
menejerim
Merhaba siteden en son sürümü indirdim PHP-Fusion v9.03.... FTP den attım Fakat Setup dosyası yok yada ben unuttum kurulumu bu sebeple kuramadım malum 17 sene oldu site forum ile uğraşmayalı Yiğenim me Gelinlik sitesi kuracaktım Başaramadım
Şimdi vakti olan yardım etmek isteyen biri varsa site için ftp şifrelerini vs vs versem kurabilirmi sadece siteyi aktif etse gerisini ben halederim
yaklaşık 6 gündür uğraşıyorum yapamadım belkide yaşlandığım için yaş 54 oldu
neyse başınızı ağrıtmak zamanınızı çalmak istemem mesaj yoluyla yaparım ben İhtiyar diyecek yüreği büyük birini bekliyorum
E-postam ..adnankamci@gmail.com
Tel.0532 741 41 96
ismim Adnan Kamçı .....googleye yazdığınızda görebilirsiniz
şimdiden yardımcı olacak Dostuma TEŞEKKÜR EDİYORUM..
AvaLoN
Merhaba;

Bana sitenizin ftp ve panel bilgilerini iletin ben hemen kurulumunuzu yapayım. Kurulum esnasında gerekli olan bir takım bilgiler var onları da verirseniz ona göre kurulumu yaparım. Admin adı mail adresi ve vermeyi düşündüğünüz admin Şifresi ve panel parolası ne olacak belirtirseniz sevinirim.
menejerim
Admin e posta
adnankamci@gmail.com
Diğer gerekli bilgileri DM den yazdım
Teşekkür ederim
AvaLoN
Gerekli çalışma yapılmış. Siteniz kurulu bir şekilde teslim edilmiştir.
Güle kullanın umarım isteklerinize cevap verebilecektir.
Bu yapabilmek forumdaki tüm tartışma konularını görüntüle.
Bu yapamamak forumda yeni bir tartışma konusu başlatın.
Bu yapamamak tartışmas konusuna cevap verin.
Bu yapamamak forumda bir anket başlat.
Bu yapamamak forua ek dosya yükleyin.
Bu yapabilmek forumdaki ek dosyaları indir.
Tartışmaya Katılan Kullanıcılar: AvaLoN, menejerim