O hayır! JavaScript nerede? Web tarayıcınızın JavaScript'i etkin değil veya JavaScript'i desteklemiyor. Bu Web sitesini düzgün bir şekilde görüntülemek veya JavaScript'i destekleyen bir Web tarayıcısına yükseltmek için lütfen Web tarayıcınızdaki JavaScript'i etkinleştirin.

Kamera canlı yayın

Son Güncellenen 11 gün önce
feryat42
Arkadaşlar hepinize kolay gelsin. Mahellemizden web sitem üzerinden canlı yayın yapmak istiyorum.Çok araştırdım fakat ayrıntılı bilgi bulamadım.Aramızda daha önce uğraşan varsa bu işlerin nasıl yürüdüğü hakkında bilgi verirse çok sevinirim.
yusufyazan24
hoşgeldin kardeşim..daha önce böyle birşey ile karsılamasmadım acıkcası ama söyle bir örnegi verebilrim mahallenizdeki kameralarının linklerin sitenize ekledikten sonra acılan sayfada canlı yayını bence o şekil izleyebilrisiniz ama ilginç birşey oldugu icin(ben severim böyle seyleri)konu ile ilgileneceğim
KREKLAM
Güvenlik kamerası ile mi canlı yayın yapmak istiyorsunuz, bilgisayara bağlı bir web kamera ile mi yayın yapmak istiyorsunuz?
feryat42

Alıntı

hoşgeldin kardeşim..daha önce böyle birşey ile karsılamasmadım acıkcası ama söyle bir örnegi verebilrim mahallenizdeki kameralarının linklerin sitenize ekledikten sonra acılan sayfada canlı yayını bence o şekil izleyebilrisiniz ama ilginç birşey oldugu icin(ben severim böyle seyleri)konu ile ilgileneceğim

Hoşbulduk kardeşim.Sanırım direk siteden omuyor.Yada henüz ben hakim değilim.

Alıntı

Güvenlik kamerası ile mi canlı yayın yapmak istiyorsunuz, bilgisayara bağlı bir web kamera ile mi yayın yapmak istiyorsunuz?

Üstad dvr cihazına bağlı 3 adet kameram var.Dvr cihazındaki görüntüyü 1 2 kullanıcı dışında katamıyoruz.Aklımdan geçen ip kamera alınsa ip kameradan gelen görüntüyü direk sitem üzerinden yayınlayabilirmiyim ?
KREKLAM
Şöyle yapalım, DVR cihazının AHD'mi? Bulut erişim ile izlenebiliyor mu? DVR Cihazınızda internet bağlı ve IP + port + kullanıcı bilgileri ile izleme yapılabiliyor mu?

Eğer cihazınızdan dışarı yayın verecekseniz öncelikle modemden ilgili porta erişim izni vermeniz gerekecek, port yönlendirme ve NAT işlemlerini düzgün yapmak gerekiyor.

Eğer DVR cihazını ayarlıysa ve farklı bir internetten erişim ile yayın izleyebiliyorsanız yayın bilgilerimi DM veya MAIL ile paylaşın gerekli kodlamayı gerçekleştireyim.
Güvenlik bilgilerinizi korumak için CURL ile cihazınızda oturum araçabilirim. ActiveX ile çalışıyorsada durum biraz daha zor ama aşılabiliyor.

Daha önce bir restoranın dış güvenlik kameralarını web sitesine bağlamıştım.
feryat42
Kardeşim cok saolasin.Ne zaman başım sıkıssa yetişiyon.Dvr cihazi benim evimde deil.Yakin zamanda gidicem.Bakar bakmaz ayrintili bilgi veririm
Bu yapabilmek forumdaki tüm tartışma konularını görüntüle.
Bu yapamamak forumda yeni bir tartışma konusu başlatın.
Bu yapamamak tartışmas konusuna cevap verin.
Bu yapamamak forumda bir anket başlat.
Bu yapamamak forua ek dosya yükleyin.
Bu yapabilmek forumdaki ek dosyaları indir.
Tartışmaya Katılan Kullanıcılar: yusufyazan24, feryat42, KREKLAM