O hayır! JavaScript nerede? Web tarayıcınızın JavaScript'i etkin değil veya JavaScript'i desteklemiyor. Bu Web sitesini düzgün bir şekilde görüntülemek veya JavaScript'i destekleyen bir Web tarayıcısına yükseltmek için lütfen Web tarayıcınızdaki JavaScript'i etkinleştirin.

EFT işlemi

Son Güncellenen 2 gün önce
cuneytsonmez
son zamanlarda malesef işssizim tekrardan internet sitesine yöneldim.Bir projem var ama sizlerede sormak istedim.uzaktan da olsa siteyi takip etme fırsatım oldukca takip ediyorum.5 TL GİBİ bir üyelik olsa sitemde bunu EFT ile yapsak suc olurmu vergi ve benzeri şeyleri var ortalama ayda 100 kişi üye olsa sıkıntı cıkarmı ?
KREKLAM
İnternet siteleri ve ödeme sistemleri ile ilgili, şikayet olmadıkça yada yasal takibe alınmadıkça sorun çıkmaz, kaldı ki bir şekilde vergi dairesine takıldın diyelim, aldığın ücret, tespit edilir, vergi borçlandırması çıkar ve gecime faizi vs. sorunlarla kaşılaşabilirsin. En güzeli homeofis şekilde bir işyeri aç, web portal hizmetleri nace koduyla kaydını yap. Kafan rahat olsun

3-5 koçan fatura bastır bunlar maliyetsiz işler. Reklam gelirleri ve vergilendirmesi ile ilgili vergi dairesine danışabilirsin. Ben araştırıp dönerim size
Bu yapabilmek forumdaki tüm tartışma konularını görüntüle.
Bu yapamamak forumda yeni bir tartışma konusu başlatın.
Bu yapamamak tartışmas konusuna cevap verin.
Bu yapamamak forumda bir anket başlat.
Bu yapamamak forua ek dosya yükleyin.
Bu yapabilmek forumdaki ek dosyaları indir.
Tartışmaya Katılan Kullanıcılar: cuneytsonmez, KREKLAM