O hayır! JavaScript nerede? Web tarayıcınızın JavaScript'i etkin değil veya JavaScript'i desteklemiyor. Bu Web sitesini düzgün bir şekilde görüntülemek veya JavaScript'i destekleyen bir Web tarayıcısına yükseltmek için lütfen Web tarayıcınızdaki JavaScript'i etkinleştirin.

Galeri de resım boyut sorunu ve Ana sayfa da en son haberler kısmını silme

Son Güncellenen 3 ay önce
H
iyi aksamlar. Bir sorum daha olacak. Galeri ye resim ekledigimde orjinal boyutu yükleniyor. Galeri ayarlarinda boyutu ayarlamama ragmen herhangi bir degisiklik olmuyor. Ona ragmen yine orjinal boyut görünüyor galeride.
Mesela resim boyutu 1200 X 900. Galeri ayarlarında fotoğraf boyutunu 600 x 400 yaptığımda bir değişiklik olmuyor. 1200 x 900 olarak görünüyor

ikincisi de ana sayfadan en son haberler kısmını nasıl silebilirim. panel de bişey bulamadım
KREKLAM
şöyle yüklenen resimler 3 boyutta yüklenir, orjinal ebat, thumb ebat, birde kullanacağınız ebat.

Resimleri çekilirken thumb çekilyiorsa küçük gelir, orjinal çekiliyorsa orjinal büyüklük gelir.

IMAGES_N
IMAGEN_T gibi

sayfa kodlarınızı görmem gerekiyor
H
nasil verebilirim sayfa kodlarini?
sayfa kodu derken hangisinin?

Birleştirilen 17 Nisan 2020 23:40:
en son haberler kismini nasil silebilirim peki?

İçerik Modülleri Yüklü Değil
Lütfen Metin İçeriği İçin En Az Bir Modül Yükleyin Veya Ana Ayarlar'dan Başlangıç Sayfasını Değiştirin.

bu var ana sayfa kisminda. sadece hosgeldiniz paneli olsun istiyorum
korsanuydu
hocam hangi versiyonu kullanıyorsun yazabilirmisin site linkinide yazarmısınız
H
9.0.0 kullanıyorum
korsanuydu
hocam onun üstüne 5 sürüm çıktı o hatalar düzeltilmiştir diye düşünüyorum enson nisan başında güncelleme geldi bence sürümü 9.050 ye yükseltin sorun devam ederse yazarsınız
H
valla sorun var bende. esktra bi programla resim boyutlarini kücültüp öyle yüklüyorum ama baya ugsartiriyor zaman aliyor bide tabiki düzensiz. 9.03.50 de denedim ayni sorun
KREKLAM
Merhaba, öncelikle ben hala sorununuzu çözümleyemedim. Galeride resim sorunu derken...
* Fotoğraf / Resim Yüklerken ( İçerik Yönetimi - Resim Albümleri ) Ebatlama mı çalışmıyor?
* Ayrı bir modül kullanıyorsunuz o mu hata veriyor
* Fotoğraflar yükleniyor ama sayfada gösterilirken mi farklı görünüyor?
* Biz bu hatayı nasıl görüp size yardımcı olabilir.
* Kod hatası varsa kod hatasını paylaşınız.
* Domain üzerinden nasıl göründüğünü göremiz gerebiliyor.

Detaylı bilgi verip dönüş yaparsanız yardımcı olayım. Daha hızlı destek için Whatsap Destek grubuna yazın destek olalım...
Whatsap Destek Grubu : https://chat.whatsapp.com/BYSdMwDOotb...WMjZVeOuqq
Bu yapabilmek forumdaki tüm tartışma konularını görüntüle.
Bu yapamamak forumda yeni bir tartışma konusu başlatın.
Bu yapamamak tartışmas konusuna cevap verin.
Bu yapamamak forumda bir anket başlat.
Bu yapamamak forua ek dosya yükleyin.
Bu yapabilmek forumdaki ek dosyaları indir.
Tartışmaya Katılan Kullanıcılar: hicdurmada, korsanuydu, KREKLAM