O hayır! JavaScript nerede? Web tarayıcınızın JavaScript'i etkin değil veya JavaScript'i desteklemiyor. Bu Web sitesini düzgün bir şekilde görüntülemek veya JavaScript'i destekleyen bir Web tarayıcısına yükseltmek için lütfen Web tarayıcınızdaki JavaScript'i etkinleştirin.

TinyMCE Editör'de Emped ile YouTube Video Eklenmiyor

Son Güncellenen 3 ay önce
E
Merhaba arkadaşlar
PhpFusion 7 kullanırken böyle bir sıkıntı yaşamamıştım seo olayı yüzünden php fusion 9 geçtim sıfırdan kurulum yaptım fakat TinyMCE Editör kullanarak hiç bir şekilde youtubedan video ekleyemiyorum. Video emped bölümüde olmuyor direk kaynak koduna koyunca da olmuyor. Aslında kodu kopyalayınca video görünüyor fakat kaydet dedikten sonra video kayboluyor bunun sebebi nedir ? Bu arada sitedeki diğer editörüde denedim onda da video ekleyemedim sizce sebebi ne olabilir ? Dış bağlantıları site istemiyor gibi güvenlik ile ilgili bir şey mi acaba ?
korsanuydu
sen 8 i yükle ben 2 gündür uğraşıyorum türkçeye çevirmek için 10 sayfa kaldı bitmesine 1 gün sürer sürmez 15-20 ye yakın modül uyarladım tam türkçe sürüm video modülüde var hepsi vap editör seçeneğinde var cms var e-hop satış mağazan var ayrı olarak bence onlarla uğraşma kur gitsin 8i

www.fehir.com gir bak daha uğraşıyorum bu siteye keşke 6 ay önce başlasaydım şimdi 10 tane tema yapmıştım kendi işini kendin görecen kimseden yardım bekleme burdan
E
8 versiyonunun tam türkçe versiyonunu ve bu sitedeki temayı bulamadığım için mecburen 9u yükledim. Lütfen emped kodu ile ilgili çözğm bulabilirsen bana yardımcı ol çok teşekkürler, aynı sorun şuanda bu sitedede var haber göndermeyi denerken emped kodu eklesemde video kaydet dedikten sonra kayboluyor
korsanuydu
0o0o
E
Kardeşin ilgin için çok teşekkürler. PhpFusion resmi forum sitesine yazdım youtube embed sorununu önümüzdeki hafta çıkacak güncelleme ile düzeleceğini yazdılar onu bekleyeceğim çok teşekkürler dostum.
Bu yapabilmek forumdaki tüm tartışma konularını görüntüle.
Bu yapamamak forumda yeni bir tartışma konusu başlatın.
Bu yapamamak tartışmas konusuna cevap verin.
Bu yapamamak forumda bir anket başlat.
Bu yapamamak forua ek dosya yükleyin.
Bu yapabilmek forumdaki ek dosyaları indir.
Tartışmaya Katılan Kullanıcılar: korsanuydu, egecanince